Ve čtvrtek 1. února ráno vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár bytu v panelovém domě v Lokti. Operační středisko vyhlásilo současně poplach jednotce HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotce HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a jednotce SDH Loket. Po příjezdu na místo zásahu dostáváme úkoly od velitele zásahu a provádíme průzkum bytů nad požářištěm. I když průzkum ukázal, že v jednom z bytů došlo k požáru při přípravě potravin, je vždy nutno provést průzkum a zkontrolovat byty nad, zda se zplodiny hoření nedostaly do jiných prostor.