V neděli 28. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest jednotek hasičů na požár panelovém domě v Karlových Varech. Je nahlášen požár v bytě ve výškové budově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 00:57 hodin. Při příjezdu hasičských vozidel navádí velitel zásahu jednotky tak, aby bylo možné ustavení výškové techniky. Po příjezdu na místo události byla chodovská jednotka ponechána v záloze a po lokalizaci požáru byla odeslána VZ zpět na základnu. Při požáru došlo ke zranění uživatele bytu, kterého odvezla ZZS do nemocnice.