Černý hustý kouř byl nahlášen hasičům v sobotu 6. října v bývalém karlovarském pivovaru. Krajské operační a informační středisko vyhlašuje poplach pěti hasičským jednotkám. K požáru je vyslána jednotka HZS stanice Karlovy Vary s CAS 24 Scania a CAS 32 T815, jednotka SDH Stará Role s CAS 24 L101, jednotka SDH Tašovice s CAS 15 Renault a jednotka SDH Chodov s CAS 24 T815 TERRNo1. Naše družstvo vyjelo v plném počtu a se zapnutým výstražným světelným a zvukovým zařízením na vozidle míří do karlovarské části Rybáře. Pří jízdě k zásahu se určení hasiči vybavují všemi prostředky pro řešení likvidace požárů. Připravují k použití především dýchací přístroj, ale i další věci, které využijí při požáru. K místu události míří nejkratší cestou. Ještě než se naše jednotka dostane ke Karlovým Varům, je informována krajským operačním a informačním střediskem pomocí radiostanice, že podle informací velitele jednotky již zasahující na místě, je situace pod kontrolou. Operační středisko proto nařizuje návrat chodovské jednotky zpět na základnu. Po návratu na zbrojnici je zjištěno, že se jedná o požár odpadu.