Ve středu 25. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik jednotek hasičů na ohlášenou železniční nehodu osobního motorového vlaku a nákladního vozidla na okraji Nové Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 13:47 hodin. K nehodě vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka HZS Správa železnic stanice Cheb, jednotka SDH Nová Role a jednotka SDH Nejdek. Na místě zásahu jsme jako první. Průzkum potvrdil nehodu motorové soupravy typu RegioShark s poškozením v přední části a nákladního vozidla poškozeného v pravé části. Bylo provedeno protipožární opatření, kontrola zdravotního stavu všech osob, následná evakuace osob. Na místě velení zásahu převzal velitel drážní jednotky hasičů a splnění všech stanovených úkolů nás odesílá zpět na základnu.