V pondělí 13. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro tři jednotky hasičů na dopravní nehodu dvou osobních vozidel se zraněním osob. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:44 hodin. Na místě zasahuje již jednotka hasičů Nová Role, posádky ZZS a hlídka PČR. Plníme úkoly stanovené velitelem zásahu. Na místo se dostavuje jednotka HZS Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary a její velitel přebírá velení u zásahu. Po splnění všech stanovených úkolů, nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu. Při návratu jsme přeposláni operačním střediskem k další události.