Rekordních 28 dní trval klid bez výjezdu. Toto bezvýjezdové období skočilo včera 25. února, kdy Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje, vyhlásilo poplach chodovské jednotce na otevření uzavřených prostor. Na místo zásahu do ulice Palackého vyjíždí družstvo hasičů v 17:18 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo zásahu, kde již naši jednotku očekává hlídka městské policie, se potvrzuje informace, že v uzavřeném bytě volá někdo o pomoc. Velitel zásahu nařizuje provést otveření dveří pomocí základních pomůcek z výbavy hasičského vozidla.

Po otevření bytových dveří je nalezena zraněná osoba a hasiči ve spolupráci se strážníky poskytují předlékařskou první pomoc do příjezdu zdravotnické záchranné služby. Sanitní vozidlo územního střediska zdravotnické záchranné služby ze Sokolova přijíždí na místo a zraněná osoba je předána do péče lékaře. Naše jednotka pomáhá s naložením na nosítka a přenesení do sanitky. Byt je předán stážníkům městské policie a příslušníkům policie ČR.