V úterý 21. června v podvečer, kdy naše první družstvo zasahovalo u požáru lesa u Božičan, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na požár izolace dálkového produktovodu. K zásahu u Staré Chodovské vyjíždí druhé družstvo s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 19:39 hodin. K zásahu vyslalo operační středisko také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov.

Na místě požáru jsme první a průzkumem zjišťujeme, že hoří travní porost a část izolace produktovodu. Provádíme hašení pomocí jednoho útočného vodního proudu „C“. Po příjezdu dalších hasičských jednotek je prováděno hašení požáru pomocí dalšího útočného proudu. Na základnu se vracíme krátce před půl desátou večerní.