V pondělí 26. září vyhlašuje před 17. hodinou Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár rodinného domu v ulici Sportovní v Lokti. Jelikož v té době stále probíhal zásah u požáru v KV Aréně, tak naše druhé držstvo vyjíždí s CAS 20 T815 TERRNo1. Na místo požáru se dostavuje jako první družstvo sokolovských profesionálů s CAS 24 Scania P340, které bylo odvoláno k této události při jízdě od zásahu v Karlových Varech, družstvo HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov s CAS 15 MAN, místní jednotka SDH Loket s CAS 8 A31 a DA A31 a také chodovská jednotka.

Po příjezdu první jednotky na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o požár v komíně rodinného domu. Chodovští hasiči jsou po domluvě velitele zásahu s velitelem družstva SDH Chodov vráceni na základnu. Z místa odjíždí také sokolovské družstvo s MANem. K řešení požáru zůstávají profesionálové s CAS 24 a místní jednotka.