Další dva výjezdy si na svoje konto roku 2010 připsala naše jednotka v neděli 21. listopadu večer. První signál vyhlášení poplachu přišel členům jednotky ve 20:36 hodin. K nahlášenému požáru odpadu v kontejneru v ulici Vančurova vyjíždí sloužící družstvo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo velitel zásahu rozhoduje o provedení likvidace pomocí jednoho „C“ proudu. Velitel zásahu přikazuje důkladné „prolití“ obsahu kontejneru. Po spotřebování většího množství hasební vody z cisterny, je nahlášena na KOPIS „statusem 4“ likvidace požáru, a jednotka se vrací na základnu.

 

Ještě byla neděle, když Krajské operační a informační středisko HZS Karlovarského kraje vyhlašuje poplach v prvním stupni podle požárního poplachového plánu na požár výškové budovy v sokolovské ulici Jiřího z Poděbrad. V 22:59 hodin vyjíždí družstvo chodovských hasičů s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 početním stavu 1+4. Naše jednotka dojíždí na místo požáru za profesionální jednotkou HZS ze stanice Sokolov a jednotkou SDH Březová.

Kouř ve výškové budově byl způsoben malým požárem uvnitř panelového domu a situace na místě události byla již stabilizována, proto je naše jednotka po vyřízení všech formalit odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.

Několik fotek při výjezdu k zásahu na tomto webu.