Zahradní chatka v plamenech. Tak zněla informace v podvečer ve středu 24. listopadu při vyhlášení poplachu jednotkám v prvním stupni požárního poplachu na požár v karlovarské části Doubí. Krajské operační a informační středisko HZS Karlovarského kraje vyhlašuje poplach jednotce HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary s CAS 15 Renault Midlum, jednotce SDH Chodov s CAS 24 T815 TERRNo1, jednotce SDH Stará Role s CAS 24 L101 a následně od jiného zásahu povolává na místo také jednotku SDH Tašovice. Na místo události v zahrádkářské kolonii v ulici K Přehradě přijíždí naše jednotka jako druhá v pořadí a dostává za úkol od velitele zásahu vytvořit další útočný proud "C" od již připraveného dopravního vedení a provádět hašení z vnější strany objektu. Postupně se útočný proud naší jednotky přesouvá do interiéru zasažené budovy.

Zárověň provádíme osvětlování místa zásahu a po příjezdu dalších jednotek, které jako jeden z úkolů mají provádět kyvadlovou dopravu vody, chodovská jednotka doplňuje hasební vodu do první cisterny na místě zásahu kterou je CAS 15 profesionální jednotky ze stanice Karlovy Vary. Po splnění všech stanovených úkolů, je naše jednotka odeslána na základnu. Tento zásah byl prvním složitějším, na které byla naše jednotka vyslána v následujících dnech.