Ve čtvrtek dopoledne 20. června je vyhlášen poplach naší zásahové jednotce na požár střechy základní školy v Komenském ulici. Je pohřešováno několik osob. K zásahu vyjíždí celá zásahová jednotka s CAS 24/3200/400-S2Z, CAS 20/3400/210-S2Z a AZ 30 IFA. Po příjezdu ke škole je zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení pro chodovskou jednotku a proto na místo nejede žádná další jednotka jako při skutečném požáru. Ve škole se vzhledem k blížícímu se konci školního roku mnoho osob nenachází, přesto dostávají hasiči úkol vypátrat a zachránit dva dospělé osoby a několik dětí. Průzkumné skupiny prohledávají budovu a další členové jednotky se připravují k hasebnímu zásahu. Automobilový žebřík je připraven k zásahu na střeše školy. Postupně dochází k vypátrání a záchraně všech pohřešovaných osob. Také se podařilo vypátrat jednu osobu, je vidět na jedné fotografii, která je zjevně ve škole již řadu let. Tu se oživit nepodařilo. Po ukončení cvičení bylo provedeno krátké vyhodnocení a závěry výsledků budou zapracovány do dalších školení nejen hasičů, ale i školy.