V pátek 22. listopadu jsme zasahovali společně s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, Zdravotnickou záchrannou službou Karlovarského kraje, Policie ČR a Městskou Policií Chodov na technické pomoci, otevření uzavřených prostor a záchraně zraněné osoby. Zásah v ulici Budovatelů byl komplikovaný bezpečnostními prvky na vstupních dveřích. Hasiči se dostali do bytu přes okno v nejvyšším nadzemním podlaží ze záchranného koše automobilového žebříku. Zraněná osoba je následně předána do péče zdravotnickým záchranářům a po základním ošetření je přenesena hasiči do sanitního vozidla.

V úterý 19. listopadu odpoledne členové naší jednotky viděli ležet dítě na chodníku před školní jídelnou v ulici Smetanova. Velitel jednotky nahlašuje na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje výjezd jednotky s velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v počtu 1+1 se zdravotním vybavením k poskytnutí předlékařské první pomoci. Na místě kolemjdoucí obyvatelé již volali zdravotnickou záchrannou službu na tísňovou linku 155. Tuto informaci ověřuje náš velitel přímo na Zdravotnickém operačním středisku.  Naši hasiči poskytují první pomoc chlapci, který byl zraněn, ale při vědomí.  Do příjezdu posádky záchranné služby sledujeme životní funkce zraněného chlapce a po příjezdu zdravotnických záchranářů, předáváme osobu se sdělením dosavadního poskytování první pomoci do jejich péče.

V sobotu 16. listopadu odpoledne krátce po 16 hodině vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci s IZS. K zásahu transportu pacienta pro Zdravotnickou záchrannou službu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA. Na místě zajišťujeme se zdravotnickými záchranáři pacienta v domě a poté přenášíme zraněnou osobu do sanitního vozidla.

V pátek 15. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K úniku vody po technické závadě v panelovém domě ulice Rooseveltova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 22:02 hodin. Na místě zjištěno, že obyvatelé domu dokázali již zastavit vodu sami. Bylo doporučeno nechat provést revizi elektro zařízení do kterých voda natekla.

Ve středu 13. listopadu, po návratu druhého družstva naší jednotky z požáru v Novém Sedle, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach znovu. K úniku ropných produktů na vozovce v ulici Školní vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 11:17 hodin. Na místě je zjištěn únik paliva z neznámého vozidla v ulici Školní a ulici Karlovarská.

Ve středu 13. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu spolupráce s Policií ČR při pátrání po pohřešované osobě v Kraslicích vyjíždíme s dopravním automobilem DA-L1Z v čase 08:12 hodin. Pátrání po pohřešované osobě probíhalo v terénu na Kraslicku již v nočních hodinách, kdy na místě byly jiné jednotky hasičů. Po příjezdu na místo shromaždiště zasahujících složek, čekáme na pokyny velitele zásahu. Tím je dle zákona, při tomto druhu zásahu, vždy příslušník Policie ČR. Policie ČR provádí další úkony prověřování možného výskytu osoby i mimo spolupráci s hasiči. Po našem příjezdu jsou policií ověřovány další informace. Po získání informací o pohybu osoby, je zásah v Kraslicích ukončen s pozitivním výsledkem.

Dnes, krátce po druhé hodině v noci, jsme vyjeli na záchranu osoby do ulice Lesní. K zásahu, kdy byl vyžádán výjezd s AED k osobě v bezvědomí, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. Na místě spolupracujeme s hlídkou městské policie, posádkou Zdravotnické záchranné služby a hlídkou Policie ČR.

V neděli 10. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice U Koupaliště vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 08:40 hodin. Na místě zásahu je potvrzen větší únik na parkovišti.

Ve čtvrtek 7. listopadu, v době kdy naše jednotka dojížděla k požáru rodinného domu v Horním Slavkově, je vyhlášen poplach pro další družstvo naší zásahové jednotky. Tentokrát na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu na Vřesovou vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka Policie ČR, provádíme nouzové otevření bytu pomocí nástrojů Rescop. V bytě je nalezena mrtvá osoba. Místo zásahu předáváme příslušníkům policie a naše jednotka se vrací zpět na základnu.

V neděli 3. listopadu jsme dopoledne zasahovali v ulici U Koupaliště, kdy jsme vyjeli na otevření bytu. Po dojezdu na místo události zjišťujeme, že byt je již otevřen a uvnitř se nachází zraněná osoba. Poskytujeme ve spolupráci s hlídkou městské policie předlékařskou první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů, vypomáháme dále při ošetření osoby. Na základnu se vracíme krátce před půl jedenáctou dopolední.

Ve středu 30. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach naší jednotce na záchranu osoby s AED. K zásahu do Nového Sedla vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 18:50 hodin. Na místo události míří všechny základní složky integrovaného záchranného systému. Po příjezdu na místo události, kde se již nacházela posádka Zdravotnické záchranné služby, je lékařem konstatováno úmrtí osoby. Čekáme na příjezd Policie ČR a po jejich příjezdu se vracíme zpět na základnu.