V pondělí 3. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na technickou pomoc, únik ropných produktů na pozemní komunikaci u Mírové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:29 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského sboru z centrální stanice Karlovy Vary. Po našem příjezdu dostáváme příkaz od velitele zásahu provést posyp sorbentem a odstranění zbytků ropné látky na úseku silnice mezi Mírovou a Chodovem. Po provedení odstranění kapalného uhlovodíku s UN číslem 1202 z povrchu komunikace, se vracíme na základnu.

V neděli 2. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na záchranu osob s AED. Na tísňovou linku Zdravotnické záchranné služby byl ohlášen nález osoby v bezvědomí v ulici Husova. K zásahu vyjíždějí všechny základní složky integrovaného záchranného systému a také městská policie Chodov. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a velitelským automobilem VEA- UL1 Škoda Octavia v čase 07:28 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěno, že se jedná o osobu, která má zranění neslučitelná se životem. Na místě zásahu spolupracujeme s Policií ČR.

V pátek 30. listopadu odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. Bylo nahlášeno, že je nutno co nejdříve nouzově otevřít byt v ulici Revoluční. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 16:52 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka městské policie, provádíme otevření bytu pomocí nástrojů Rescop. V bytě nalezeno malé dítě, které jsme předali v pořádku matce.

V pondělí 26. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu, do ulice Nejdecká, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 13:14 hodin. Po příjezdu na místo zásahu ve Speciální škole, je proveden průzkum. Bylo zjištěno, že v jedné ze tříd této školy je uzavřeno osm dětí a dvě učitelky. Všichni v pořádku bez dalšího ohrožení. Zásah hasičů byl vyžádán až po pokusu školníka o otevření dveří dostupnými prostředky. Naše jednotka provedla rychlé nouzové otevření dveří pomocí nástrojů Rescop. Do statistiky zachráněných osob bylo zapsáno dalších deset.

Ve středu 21. listopadu před polednem, při návratu naší jednotky z výcviku, nám Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach na technickou pomoc, únik ropných produktů v Chodově. S cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T měníme směr jízdy, velitel družstva zapíná výstražná světelná a zvuková zařízení, a míříme do ulice Čs. Odbojářů v Chodově. Po příjezdu na místo je průzkumem potvrzen únik kapalného uhlovodíku vedeným pod UN kódem 1202. Rozsah uniknuté látky z osobního vozidla na parkovišti byl přibližně 5x5 metrů. Provádíme posyp určeným sorbčním prostředkem a následný úklid použitého sypkého sorbentu.

V neděli 18. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných látek, do ulice Tyršova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 20:58 hodin. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, potvrzuje velitel zásahu na operační středisko, že se jedná se o únik kapalin z neznámého vozidla. Je proveden posyp sorbentem a následný úklid. Devět minut po příjezdu na místo je hotovo a vracíme se zpět na základnu.