V pátek 25. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach vyhlašuje poplach naší jednotce na dopravní nehodu s vyproštěním osob v katastru Jimlíkova. Ve výjezdovém lístku je uvedena informace, že osobní vozidlo je na střeše a uvnitř je zaklíněná jedna osoba. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 10:21 hodin a společně s námi na místo vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální sanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. K místu nehody zároveň míří hlídky Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba. Informace o nehodě je také automaticky počítačově předána na republikové pracoviště Jednotného systému dopravních informací, které následně zveřejňuje místo nehody na internetu s důrazem na neprůjezdnost.

Při příjezdu na místo nehody, které je exponované jako místo častých nehod, je vidět osobní vozidlo na střeše. Na místě je také několik osobních vozidel řidičů, kteří zastavili u nehody ještě před příjezdem záchranných složek a poskytovali první pomoc zraněné osobě. Naši hasiči, kteří přijeli na místo ve stejnou dobu jako profesionální jednotka z Karlových Varů, poskytují zraněné osobě, která je již mimo vozidlo, předlékařskou první pomoc. Na místo dojíždí Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje s vozidly RV, RZP a inspektor provozu. Zraněná osoba je předána do péče zdravotníkům a naše jednotka je po splnění všech úkolů odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.