V neděli 14. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. Krátce po sedmnácté hodině byla nahlášena dopravní nehoda osobního vozidla a motocyklu mezi Lomnicí a Vintířovem. K zásahu vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a také naše jednotka. K nehodě, která se stala za velmi deštivého počasí, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 17:07 hodin. Na místě zasahuje již hlídka Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Zdravotníci mají v péči zraněného motorkáře. Naše jednotka provedla zajištění místa nehody a protipožární opatření, předlékařskou první pomoc druhému motorkáři do příjezdu druhé posádky ZZS. Na místo se dostavuje jednotka HZS stanice Sokolov, kdy si velitel družstva HZS po získání dalších informací, přebírá velení zásahu. Na příkaz velitele zásahu plníme další úkoly.