V pondělí 24. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, čerpání vody. K zásahu v ulici Vintířovská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v čase 08:10 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzeno zatopení provozní jímky a ohrožení elektroinstalace v průmyslové zóně. Velitel zásahu předává na operační středisko všechny zjištěné informace a požaduje vyslání jednotky s velkokapacitním čerpadlem. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyslalo jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania. Čerpání bylo prováděno nejen pomocí čerpadel CAS, ale také pomocí ponorného kalového čerpadla.