V pondělí 12. června vyhlásilo Operační a informační středisko Integrovaného záchranného systému Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár kontejnerů v Božičanech. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24, která je u naší jednotky předurčená na řešení požárů v čase 02:23 hodin. Po příjezdu na stanovené místo je průzkumem zjištěno, že místo požáru je v jiného domu než uvedl oznamovatel. Na operační středisko upřesňujeme místo požáru a dalším průzkumem zjišťujeme, že došlo k požáru v plném rozsahu celkem tří velkoobjemových plastových kontejnerů a také dřevěné nástěnky. Požár byl lokalizován a následně likvidován pomocí jednoho útočného vysokotlakého proudu. Všechny kontejnery byly požárem zcela zničeny. Byla provedena kontrola požářiště pomocí termokamery. Intenzitu požáru dokazovala také skutečnost, že vlivem plamenného hoření došlo k poškození části komunikace. Na místě jsme spolupracovali také s vyšetřovatelem požárů HZS a hlídkou Policie ČR.