Ve čtvrtek 29. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach hasičským jednotkám určeným dle požárního poplachového plánu na ohlášený požár v Karlových Varech ulice Okružní. K zásahu vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice. Naše jednotka k zásahu vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 00:13 hodin. Během jízdy na místo události jsme operačním střediskem odvoláni zpět na základnu, jelikož se jednalo o menší požár, který likvidovala první jednotka na místě.

Na stejný typ události a to požár v bytě, jsme vyjeli také v již v pondělí 26. srpna a bylo to do ulice Majakovského v Karlových Varech. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov. Naše jednotka k zásahu vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 23:26 hodin. Po příjezdu na místo plníme pokyny velitele zásahu.