V pátek 7. června, v době kdy zajišťujeme část programu branného dne pro základní školy na stadionu ŠAK, vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc spolupráci se složkami IZS. K zásahu v ulici Karlovarská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 11:24 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává posádka Zdravotnické záchranné služby ze střediska Sokolov, provádíme bezpečné ustavení zásahového vozidla a ve spolupráci se zdravotnickými záchranáři připravujeme zraněnou osobu k transportu. Následně společně provádíme transport osoby na nosítkách v členitém prostoru domu za přímé účasti jednoho z rodinných příslušníků. Do odjezdu záchranářských vozidel usměrňujeme provoz na pozemní komunikaci.