V pondělí 10. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu v ulici U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 19:46 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka Policie ČR a hlídka městské policie, provádíme průzkum. V bytě v přízemí je přes okno potvrzena zraněná osoba. Zahajujeme technické otevírání vstupních dveří do bytu a zároveň také pokus o vstup přes okno. Jako první je v bytě skupina vstupující přes okno. Velitel zásahu přes operační středisko povolává zdravotnickou záchrannou službu a zároveň je poskytována předlékařská první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů pomáháme s ošetřováním zraněné osoby.