V sobotu 22. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotkám ve druhém stupni podle požárního poplachového plánu na ohlášený požár bytu v panelovém domě v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, automobilovým žebříkem AZ 30 Ifa a velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v čase 12:38 hodin. Na místo zásahu míří jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Chemické závody, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, Sboru dobrovolných hasičů Vintířov, Sboru dobrovolných hasičů Nová Role, Sboru dobrovolných hasičů Březová (SO), Sboru dobrovolných hasičů Nejdek. Po našem příjezdu na místo požáru v ulici Osadní provádíme průzkum.

Je zjištěno, že došlo k požáru elektroinstalace v jednom z bytů. Byla provedena rychlá likvidace požáru. Mezi tím dojeli na místo jednotky z Karlových Varů, Sokolova, Vintířova a Nové Role. Jednotka HZS ze stanice Chemické závody byla přesměrována k jinému požáru v Novém Sedle a jednotky Březová a Nejdek byly odvolány zpět na základnu. Při požáru nebyl nikdo zraněn. Došlo k zakouření zplodinami hoření v některých částech domu.