V neděli 30. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na požár osobní automobilu nedaleko silnice mezi Mírovou a karlovarskou částí Počerny. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 17:17 hodin. Na místo zásahu na panelové cestě přijíždíme součastně s jednotkou Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, která vyjela s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 „Cobra“.  Na příkaz velitele zásahu provádíme hašení vraku osobního vozidla a travního porostu pomocí vysokotlakého proudu a jednoho útočného proudu „C“. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR a vyšetřovatel požárů HZS. Po uhašení požáru nás velitel zásahu odesílá zpět na základnu.