V pondělí 1. června večer vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na požár lesního porostu v katastru obce Dolní Nivy. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo v čase 20:39 hodin. Po příjezdu na místo zásahu je potvrzen požár hrabanky v lese. Požár byl pro hasičskou techniku v nedostupném terénu, ale malého rozsahu. Proto jsme na pokyn velitele zásahu provedli lokalizaci a likvidaci pomocí jednoduchých hasebních prostředků.

Během cesty zpět na základnu jednotka dojela ke dvěma nezávislým lehkým dopravním nehodám osobních vozidel se zvěří. Průzkumem nebylo zjištěno žádné zranění, bez úniku provozních náplní vozidla. Naše přítomnost nebyla dále nutná a na místě se nacházela Policie ČR. Velitel zásahu informoval Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje a jednotka pokračovala dál v cestě zpět na základnu.